Podchodząc do okienka w urzędzie nie każdy dostrzega ogrom pracy, która odbywa się w tle. W punktach przyjmujących zainteresowanych znajdują się stosy gotowych formularzy, czekających na wypełnienie. Podstawowe, najczęściej spotykane sprawy można w ten sposób załatwić od ręki. Jeśli jednak sytuacja jest bardziej złożona i wymaga rzadziej stosowanych dokumentów, urzędnik musi znaleźć i wydrukować potrzebne formularze jak najszybciej jest to możliwe. Dlatego na moim stanowisku pracy często wymieniam nie tylko długopisy, ale także toner do drukarki. HP Laserjet P1102 to model, który towarzyszy mi w pracy od roku. Jestem bardzo zadowolona z szybkości z jaką komunikuje się z komputerem. Płynność pracy, to dla mnie bardzo ważna sprawa. Często jesteśmy poddawani dużej presji i osoby oczekujące niecierpliwią się, co wpływa także na nas. Drukarka, która pracuje sprawnie jest w tych warunkach na wagę złota.

Czy coś jeszcze ma wpływ na szybkość pracy drukarki?

Odpowiedź brzmi tak i jest to z pewnością toner do drukarki. HP LaserJet P1102 to model, do którego znalezienie tonera, nie jest kłopotem, jednak osoba zaopatrująca nasze biuro, zdecydowała się na zamienniki. Muszę przyznać że nie miałam do tej pory pojęcia, czym one są i czego mogę się po nich spodziewać. Szybko jednak przekonałam się, że sprawdzają się świetnie. Toner do drukarki HP LaserJet P1102, który używam nie stwarza żadnych problemów i nie powoduje przestojów pomiędzy dokumentami. Drukowanie przebiega płynnie, a jego jakość jest nieodróżnialna od tej prezentowanej przez oryginalny toner do drukarki HP LaserJet P1102. Dzięki temu nie ma konieczności powtórnego drukowania niektórych dokumentów, a osoby przeze mnie obsługiwane nie muszą dodatkowo czekać.

Czego nauczyło mnie doświadczenie wyniesione z pracy?

Przede wszystkim zmieniłam nastawienie do zamienników. Do drukarki, którą posiadam w domu, również zakupiłam zamienniki. Jestem z nich tak samo zadowolona, mimo tego, że tutaj drukuję także kolorowe strony ze zdjęciami przepisów, czy inspirujących miejsc.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *