Pisaniem zajmowałem się od kiedy tylko jestem w stanie sięgnąć pamięcią. Od kilku lat wstecz mogę realizować już tylko własne, artystyczne projekty, lecz wcześniej pisałem także artykuły prasowe oraz inne komercyjne zlecenia. Od tamtego czasu zawsze towarzyszyła mi drukarka. Mimo tego, iż używam zamiennika, druki są zawsze nieskazitelne. Ważne jest dla mnie, gdy oddaję tekst do edycji, aby litery na wszystkich stronach miały identyczną grubość i wyrazistość, niezależnie od tego, czy zaaplikowałem właśnie nowy toner do drukarki, czy też wykańczam poprzedni. Zwracam dużą uwagę na estetykę i nie przepadam za pojawiającymi się gdzieniegdzie, niesfornymi kropkami, czy różnicami w odcieniu pisma. Na szczęście, znalazłem idealny zamiennik i mogę oddawać gotowe wydruki do korekty bez sprawdzania, ponieważ wiem że mój toner do drukarki jest niezawodny.

Specyfika mojej pracy pisarskiej

Kiedy siadam do pisania, pełen weny i pomysłów, zapisuję jednym ciągiem spore pliki, z których trzeba następnie wyłonić to, co najważniejsze. Pierwotny tekst tworzę na komputerze, jednak późniejsze poprawki wolę wykonać na papierze, siadając wygodnie w fotelu. Codziennie drukuję zatem kilka lub kilkanaście stron, aby móc na nich kreślić i wycinać najlepsze fragmenty. Mój toner do drukarki musi być wydajny, inaczej byłbym skazany na ciągłą wymianę i duże koszty z tym związane. Zamiennik, do którego przywykłem spełnia ten ważny wymóg i jest łatwo dostępny.

Gdzie znalazłem swój idealny zamiennik?

Mimo tego, że jest to produkt powszechnie dostępny, mam swój ulubiony sklep internetowy, gdzie regularnie się zaopatruję. Można zakupić tam tusz, toner do drukarki i inne materiały eksploatacyjne. Oczywiście, jak nietrudno się domyślić, zużywam też ogromne ilości kartek, dlatego zamawiam za jednym razem toner do drukarki i kilka dużych ryz papieru.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *