Druk był od zawsze moją największą pasją, dlatego zawsze zwracałem uwagę na każdy detal z nim związany. Szybko nauczyłem się dostrzegać jakie znaczenie dla jakości mają tonery do drukarek i wybierałem te najlepsze. Nieco później postanowiłem zająć się drukiem profesjonalnie.

Moja praca z drukiem

Czas między 8.00, a 16.00 spędzam w małej drukarni. Tusze oraz tonery do drukarek wymieniane są tu na okrągło. W zależności od rodzaju zlecenia, używamy urządzeń atramentowych albo laserowych, obsługujących małe lub większe formaty. Ja najczęściej współpracuję z drukarkami Lexmark MS317 oraz Kyocera 620. Tonery do drukarek tego typu są dostępne w wielu miejscach, w tym w sklepach internetowych. Nasza firma zaopatruje się regularnie w polecane przez producenta tonery, choć w niektórych przypadkach zdarza nam się także korzystać ze sprawdzonych zamienników.

Dlaczego jakość tonera ma dla nas znaczenie?

Przykładamy dużą wagę do tego, jakie tonery do drukarek zamawiamy. Jakość tego elementu ma znaczenie nie tylko dla estetyki wydruku, ale też dla samego urządzenia. Staramy się dbać o nasze drukarki, serwisować je w profesjonalnych punktach i nie obciążać słabej jakości wkładami. Obecnie jesteśmy zadowoleni z dostarczanych do nas tonerów, ponieważ nie ma z nimi żadnego kłopotu. Wszystkie drukowane linie, nawet najcieńsze, posiadają idealnie ostre krawędzie, a kolory są wyraziste i żywe. Jakość tonera to także poziom naszych usług, a co za tym idzie- też zadowolenie klienta. Inwestując w wysokiej klasy tonery do drukarki, mamy pewność, że osoby korzystające z naszych usług powrócą. Często słyszymy pozytywne komentarze, odnośnie wydruków pochodzących z naszej pracowni i jesteśmy w pełni świadomi, że w dużej mierze są za to odpowiedzialne właśnie tonery do drukarek. Nasza praca to odpowiedzialność za to jak wypadnie projekt lub reklama. Czy zostanie przyjęty, albo zauważony? Podchodzimy bardzo poważnie do zleceń klientów, zarówno indywidualnych jak i firmowych, dlatego od lat wybieramy te same, sprawdzone tonery do drukarek. Zobacz też tonery HP.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *